Serwis iPhoneprzez lata , ekran iPhone'a naprawy {w rzeczywistości | staną się byciem coraz skomplikowany. Na początku może to być kwestia czy części obudowy, która przesunięty była z przodu lub z tyłu. Ale , jako ekrany wyświetlania pojęty laminowany, jako biometryczny wymagany pewnie sparowany sprzęt elementy , jako szerszy zakresy wymagany prywatny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch oznacza to potrzebować być kalibrowany dla 3D dokładnie , gdzie dotknąłeś, i jako zaawansowany czujniki wymagane bardziej wymagający pozycjonowanie, o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby gwarancję wysokiej jakości naprawy.

Dużo tak naprawdę, Apple faktycznie sprzęt urządzenia instalowanie we wszystkich placówkach handlowych miejscach i certyfikowanych centra do task better i szybciej niż typowa ludzka.

Naprawa zalanego iPhone

Napraw ekran iPhone'a proces staje się częścią firmy Apple continuous initiative to much better protectard consumer a środowisko jednak czyni chroni , które nie just działają znacznie lepiej ale trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 praca nad wszystkich iPhone'ów wracając do 5s , do alchemii - wzmacniającej mocniejszej typy aluminium, stal i szkło, aby naprawy stopniowo łatwiej i bardziej opłacalne .

To przenieś nie zadowolić wszyscy . "Prawo do naprawy" jest złożone, często kontrowersyjne issue . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub sprzedać swoje rzeczy poprzez informując ciebie cokolwiek {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu nadęty poza dwa razy wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach his comment is here o mówieniu o osobach, którzy po prostu mieć części wysokiej jakości łatwo dostępne w ekonomiczne stawki, dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Serwis iPhone”

Leave a Reply

Gravatar